Materiální vybavení triatlonisty

Podobně, jako ve všech sportech a disciplínách, kde je k výkonu potřeba jakéhokoli technického vybavení, je i v triatlonu výkonnost závodníka do určité míry ovlivněna jeho technickým a materiálním vybavením. Potřeba kvalitního a vysoce technologicky vyspělého materiálu roste přímo úměrně s kvalitou a výkonností závodníka.

Nicméně i vybavení začínajícího amatérského triatlonisty by mělo splňovat určité základní parametry, aby odpovídalo požadavkům pravidel a také, aby jeho nedostatky případně nedemotivovaly samotného závodníka:


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2020, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing