03.10.2020 16:38

tn2_obrazek_433.png

Tato informace není zrovna určena začátečníkům, ale i pro ně může být užitečné a zajímavé se dozvědět něco o tom, jak náročné a komplikované někdy je dostat se na startovní listinu nějakého velkého a slavného závodu. Dlouhý triatlon v německém Rothu je jedním z nejpopulárnějších závodů v Evropě a jeho účastníci zažívají atmosféru podobnou té, která panuje na Tour de France a dalších velkých cyklistických závodech.

Jak již většina závodníků z řad dlouhého triatlonu ví, příští rok se uskuteční Mistrovství Evropy v této disciplíně při legendárním dlouhém triatlonu v německém Rothu. Pro věkové kategorie AG obdržela asociace 4 startovní sloty, které nyní nabízí sportovcům.

Prosíme každého z kategorie AG, kdo má zájem závodit na ME v dlouhém triatlonu pod hlavičkou CZE, aby napsal Sportovnímu řediteli ČTA panu Martinovi Hotovému žádost o možnost přidělení slotu včetně uvedení nejlepších výsledků na středním či dlouhém triatlonu za uplynulé období (2 roky). Jeden výsledek musí být z trati dlouhého triatlonu! Tuto žádost je potřeba zaslat nejpozději do 10.10 na email .

Sportovní komise na základě došlých žádostí sestaví výkonnostní žebříček a čtyřem nejvýše postaveným sloty přidělí.

Sportovci, kterým bude start umožněn, musí následně do 15.10. provést na základě zaslaného registračního kódu platnou přihlášku v systému závodu a uhradit startovné ve výši 599,- EUR. Reprezentační kombinézu pro start pod hlavičkou CZE získají nominovaní sportovci od asociace zdarma.

 


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing