100 dní do MS

18.01.2019 11:13

100 dní do MS

Přesně za 100 dní začne třetí Multisportovní festival (Mistrovství světa) pod hlavičkou ITU a to v portugalském „triatlonovém“ městě Pontevedra. Zde již několik let žije a sportovně se připravuje jeden z nejlepších triatlonistů světa Javier Gomez. Rovněž se zde jela již řada evropských pohárů v triatlonu.

Video pozvánku na toto Mistrovství světa (sportovní multifestival) naleznete zde: https://www.triathlon.org/news/article/only_100_days_to_go_to_pontevedra_2019

Odkaz na stránky MS Pontevedra: https://pontevedra2019.org/itu/en/

Proces a možnosti přihlášky v jednotlivých tlonech/závodech naleznete v Nominačních kritériích pro rok 2019 (v příloze). Každopádně základní informací je, že přihlášky jsou již otevřeny a je možné se do jednotlivých startů hlásit přes Sportovního ředitele ČTA Martina Hotového na emailu . Vězte, že možnost startů ve věkových kategoriích je téměř či úplně „volná“. Pokud máte o start zájem, pište, ptejte se…rádi na Vaše dotazy ohledně možnosti nahlášení a startu odpovíme.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing