Aktuality

Dnes v pátek 28.7. se v 10 hodin otevřely brány EXPO CHALLENGEPRAGUE 2017. Najdete zde kolem 20 vystavovatelů, náš stánek Můj první triatlon nelze přehlédnout. Pokud jste účastník zítřejšího závodu a registrujete se dnes nebo jste divák či zvědavý fanoušek, navštivte nás a soutěžte o krásné modré tričko s nápisem JSEM TRIATLONISTA.

A jako lákadlo navíc bude dnes od 18:00 - 18:30 hodin na našem stánku skvělý český triatlonový reprezentant a ambasador víkendové akce v Praze FILIP OSPALÝ. Neváhejte se stavit pro podepsanou autogramovou kartičku, společnou fotografii nebo si jen tak přijďte s Filipem poklábosit nejen o triatlonu, tahle příležitost stojí za to!

Samotný start závodu pro hobbíky CHALLENGETRY-ATHLON je naplánován na sobotu 29.7. v 8:30, medailový ceremoniál těch nejlepších uvidíme ca. v 10:30 dopoledne.  

Budeme fandit všem!

Váš team M1T :)

Česko se letos popré stává členem slavné mezinárodní triatlonové série CHALLENGEFAMILY. V Praze bude již tuto sobotu 29.7.2017 závodit více než 1000 triatlonistů z 23 zemí. Nenechte si ujít tuto unikátní možnost zažít atmosféru triatlonu zblízka, ať už jako účastník nebo fanoušek.  

Na programu je hned několik kategorií, nás zájímá nejvíce kategorie CHALLENGETRY-ATHLON, kde se na start postaví zejména hobbíci a pro mnoho z nich to bude jejich první triatlon.

Abyste nepropásli nic podstatného, stáhněte si podrobný EVENT GUIDE (klikněte na link pro stáhnutí). Ten Vám mimo jiné napoví, že již v pátek 28.7. bude po celý den otevřené triatlonové EXPO ve Vítězné ulici, kde bude i umístěn stánek Můj první triatlon.

Samotný start závodu CHALLENGETRY-ATHLON je naplánován na sobotu 29.7. v 8:30, medailový ceremoniál těch nejlepších uvidíme ca. v 10:30 dopoledne.  

Když závod zvládne Kuba Kohák, tak to přece jednou zvládnete i vy :) Když to nevyjde teď v Praze, tak třeba na některém z dalších závodu našeho seriálu Můj první triatlon. Koukněte na termínovku závodu, které na Vás ještě letos čekají ZDE.

Upoutávka Jakuba Koháka na závod na Facebooku CHALLENGEPRAGUE ke zhlédnutí ZDE.

Těšíme se na Vás!

Team M1T

Triatlonová sezóna je v plném proudu! Každý týden jsme na jiných závodech, cestujeme s naším projektem Můj první triatlon po celém Česku a užíváme si atmosféru závodů. Sledujte naše reportáže, fotografie a videa v naší mediatéce ZDE.

TRIATLONMÁNIE NA HAMRMANOVI

18.07.2017 14:10

Rádi bychom se pouhé 3 dny po závodě s Vámi podělili o pěkná videa, klobouk dolů před prací pořadatelů kolem hlavního orgnizátora Mirka Urbana!

Aquatlon Příbram otevřel seriál závodů Můj1triatlon

Aquatlon Příbram se uskutečnil v neděli 2.4. 2017 a přivítal na startu závodníky různých věkových i výkonnostních kategorií. Jednalo se o první akci zařazenou do seriálu závodů pro začínající triatlonisty, která nese název Můj první triatlon.

Kompletní informační servis z Aquatlonu Příbram najdete zde: 

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

VIDEO

Český pohár v AQUATLONU 2017 odstartoval závodem v Českých Budějovicích.

Kompletní výsledky naleznete ZDE


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing