Aquatlon Příbram otevřel seriál závodů Můj1triatlon

04.04.2017 10:30

Aquatlon Příbram otevřel seriál závodů Můj1triatlon

Aquatlon Příbram získal primát prvního oficiálního závodu zařazeného do seriálu pro začínající triatlonisty Můj první triatlon.

Závod, který sloužil zejména jako příprava na triatlonovou sezónu se vydařil a ukázal, že v Příbrami je o sportovní akce tohoto druhu zájem. Letos se zde bude 11.června konat závod Českého poháru v triatlonu.

Jak viděl závod hlavní organizátor Jan Zikmund ? Pojďme se podívat na krátké hodnocení:

"V neděli 2. 4. 2017 se konal již 3. ročník Aquatlonu Příbram, který pořádal Triatlon Team Příbram a Plavecký klub Příbram. Na start se postavilo celkem 150 závodníků, z toho 110 dětí. Jistě tomu přispělo i to, že závod byl zařazen do seriálu Středočeského poháru mládeže a do projektu České triatlonové asociace Můj první triatlon. Plavání se odehrávalo na 25 m bazénu v Aquaparku Příbram a následující běh probíhal v krásném areálu Nového rybníka, ve kterém momentálně probíhá velká rekonstrukce.

V průběhu celého závodu panovalo slunečné počasí, takže se někteří závodníci i pořadatelé stihli opálit. Start plavecké části začal v 9:30 rozplavbami od nejmenších závodníků až po hlavní závod, který byl vypsán na 400 m plavání a 5 km běh.

Na start hlavního závodu se postavila i Tereza Čapková, účastnice olympijských her v běhu na 1500 m a rodilá Příbramačka, která vyhrála celkové pořadí žen. Mezi muži vyhrál s velkým náskokem Jan Franěk.

Po celý závod panovala příjemná atmosféra, které napomohl i skvělý moderátor Marcel Forejt a diváci, kteří přišli podpořit závodníky.

Kompletní informační servis z Aquatlonu Příbram najdete zde: 

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

VIDEO

Informace o aktivitách Triatlon Teamu Příbram můžete sledovat na Facebooku zde.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing