Český pohár 2021: Výzva a přihláška pro pořadatele závodů

27.10.2020 10:10

Český pohár 2021: Výzva a přihláška pro pořadatele závodů

V rámci příprav pohárových sérií pro rok 2021 si Česká triatlonová asociace dovoluje vyzvat pořadatele závodů k podání přihlášek pro zařazení do Českého poháru či přidělení statutu Mistrovství ČR.

Výzvu pořadatelům i přihlášku do Českého poháru najdete v příloze tohoto článku. Termín podání přihlášky je do 31. října 2020, přihlášky budou přijímány výhradně na emailové adrese tomas.petr@triatlon.cz.

Česká triatlonová asociace zároveň ještě jednou děkuje všem pořadatelům, kteří v uplynulém roce odvedli skvělou práci při organizování závodů Českého poháru, Mistrovství republiky i Světového poháru v Karlových Varech.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing