Český pohár v aquatlonu 2021 se pozastavuje

08.02.2021 13:20

Český pohár v aquatlonu 2021 se pozastavuje

Vzhledem k epidemické situaci ČR a stále platným protiepidemickým opatřením je Česká triatlonová asociace nucena pozastavit blížící se Český pohár v aquatlonu, který měl odstartovat 28. února ve Zlíně.

„Všichni pořadatelé závodů jsou připraveni závody zorganizovat. Jakmile nám to situace umožní a bazény budou otevřeny alespoň čtyři týdny, během kterých budou mít sportovci možnost na přípravu, tak se Český pohár opět rozběhne,“ říká Tomáš Petr, technický ředitel.

Po závodě ve Zlíně se měl seriál přesunout do Českých Budějovic (13. března), do Pardubic na CZECHMAN Aquatlon (28. března), do Příbrami (18. dubna) a na Prahu 11 (25. dubna). Už nyní je ovšem jasné, že u některých závodů dojde ke změně termínu.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing