Challenge TRY-athlon

31.07.2018 15:04

Challenge TRY-athlon

Tuto sobotu se konal největší český závod letošní sezóny Challenge Prague. Před startem hlavního závodu, který byl ve 12hod, byla možnost pro začínající triatlety otestovat svůj první triatlon v 8:30 ráno.

Příležitost nejen zajet svůj první triatlon, ale zároveň nasát atmosféru velkého závodu evropského formátu a přiučit se něco od zkušených triatletů jak na trati během samotného závodu, tak i přípravu před závodem a další i např. organizační záležitosti, které velké závody doprovází.

Hisport s N1sportem byli u toho společně s výživou Enervit a projektem pro začínající triatlety: Můjprvní triatlon.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Michal V.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing