ČTA plavecko-běžecký kemp v Nymburce

12.02.2018 17:54

ČTA plavecko-běžecký kemp v Nymburce

Po již dvou zrealizovaných čistě plaveckých kempech následoval o víkendu kemp kombinovaný. Hlavní zaměření bylo stále na plavání, kemp byl však doplněn i o dva běžecké tréninky.

Při plaveckých trénincích jsme se zaměřili na zmapování a následné odstranění technických chyb převážně u plaveckého způsobu kraul.

Při běžeckých trénincích jsme v první fázi kladli důraz především na techniku za pomoci prvků běžecké abecedy a v druhé fázi na volný delší běh pro rozvoj základní vytrvalosti.

Nadstavbou kempu jako u předchozích plaveckých byly dvě přednášky, z nichž ta první byla zaměřená na základy plavání, konkrétní plavecké pomůcky vhodné pro začátečníky a popis jednotlivých technických cvičení.

Ve druhé přednášce jsme poukázali na konkrétní technické chyby pomocí videorozboru plavecké techniky zúčastněných triatletů.

Všechny tyto aktivity jsme doplnili závěrečný den i ukázkou balančního posilování s vlastní váhou těla i za pomoci gymnastických míčů.

Nyní bude následovat triatlonový kemp na Malorce zaměřený hlavně na cyklistickou část v termínu 30.3. – 9.4. 2018 (pouze 5 pracovních dní). Prostor pro přihlášky je do 20. 2. 2018

Více info na:

www.ironmantriatlon.cz

Michal Volejník


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing