ČTA - VÍKENDOVÝ PLAVECKÝ KEMP (30.11. – 2.12.2018)

19.11.2018 12:45

ČTA - VÍKENDOVÝ PLAVECKÝ KEMP (30.11. – 2.12.2018)

Kemp je svým zaměřením cílen na zdokonalení plaveckého způsobu kraul, zlepšení citu pro vodu a v rámci plavecké všestrannosti i nácvik ostatních způsobů. K dispozici budeme mít pronajaté všechny dráhy v 25m plaveckém bazénu. Kemp je určený především pro začínající plavce, zúčastnit se však můžou i výkonnostně lepší plavci, kteří budou mít zájem zdokonalit svoji plaveckou techniku.

Základní údaje:

Místo: Sportovní centrum Nymburk

Termín: 30.11.2018 - 2.12.2018 (Pá-Ne)

Cena: 3300,-

Platby na č.ú.: 2300411513/2010

Vedoucí trenér kempu: Martin Matula 

Přihláška ZDE

Více v příloze.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing