Další omezení pro sportovce

09.10.2020 09:32

Další omezení pro sportovce

Od dnešního dne, tedy od 9.října 2020 platí další omezení pro provozování sportovní činnosti. Jsou uzavřena veškerá vnitřní sportoviště, jako jsou fitness a wellness centra, posilovny, tělocvičny apod. Stejně tak jsou uzavřena všechna "umělá koupaliště", tedy především bazény - z defince v nařízení bohužel nevyplývá, jestli se v tomto případě také jedná pouze o "vnitřní", tedy krytý bazén, lze tedy předpokládat, že se to týká všech plaveckých bazénů.

Pro plavání na otevřené vodě již bohužel nejsou ideální klimatické podmínky, takže triatlonisty (a plavce, samozřejmě) čeká další, minimálně čtrnáctidenní výpadek z plavecké přípravy.

Kromě uzavření těchto sportovišt dochází také k omezení pro konání sportovních soutěžních akcí, takže ani závěr triatlonové sezóny pravděpodobně neproběhne v plánovaném módu a dojde k přesunu nebo ke zrušení posledních letošních závodů a soutěží.

O všem se budeme snažit vás včas informovat.

V každém případě si všichni přejme, aby ta příští sezóna, a to nejen ta sportovní, probíhala v mnohem standardnějším rytmu!


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing