Druhý ČTA plavecký kemp v Nymburce

29.01.2018 19:26

Druhý ČTA plavecký kemp v Nymburce

V rychlém týdenním sledu proběhl i druhý plavecký kemp ve sportovním centru Nymburk.

Program byl velmi podobný tomu, který se konal předchozí víkend. Měli jsme jen mírně náročnější sobotu, kde proběhly dva plavecké tréninky, přednáška s delším videorozborem a jedna tréninková jednotka zaměřená na specifické balanční posilování pro vytrvalostní sportovce, doplněná o plavecké protahovaní a posilování.

Za 14 dní nás čeká závěrečný kemp ve sportovním centru. Bude se jednat o kemp kombinovaný. Ranní, případně dopolední plavecké fáze zůstanou a odpolední plaveckou fázi nahradí fáze běžecká.

V sobotu odpoledne se na atletickém stadionu zaměříme na techniku běhu za pomoci prvků běžecké abecedy. V neděli si na závěr půjdeme zaběhat podél řeky v nízké intenzitě na rozvoj základní vytrvalosti.

Více informací o třetím kempu naleznete ZDE.

Přihlášky na třetí kemp ZDE.

Michal Volejník


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing