Duatlon Břehy

01.05.2018 16:20

Duatlon Břehy

Tradiční přípravný závod před blížící se triatlonovou sezónou. Tentokrát v duatlonových kombinacích: běh - kolo - běh.

Dopoledne proběhly dětské závody a odpoledne hlavní závod o distancích 6,6-24-3,3km. Závod využívá hojná většina závodníků, především v dlouhém triatlonu, pro otestování aktuální formy před blížící se hlavní sezónou.

Nechyběla ani řada nováčků v tomto multisportu a i pro ně byl tento závod vhodnou ochutnávkou toho, co je bude čekat v létě. Především kvůli zautomatizování si práce v depu a specifický triatlonový přechod kolo-běh, který některým, převážně nováčků, dělá problémy a je třeba ho trénovat.

Výsledky

Z přípravných závodů už je to vše a seriál závodů M1T se přesouvá do hlavní triatlonové sezóny. Další závodem série totiž bude oblíbený závod v Poděbradech, v neděli 27.5.

Michal V.

Tisková zpráva od pořadatele je ke stažení ZDE.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing