Duatlon Příbram

20.09.2018 11:33

Duatlon Příbram

Závěrečným závodem sezóny 2018 v sérii M1T byl duatlon v Příbrami. Pro začátečníky byl připraven vložený závod (5-20-6km), pro zkušenější borce dlouhý duatlon o vzdálenostech 5-60-15km.

Cyklistická trať vedla po místním tradičním okruhu. Běžecká trať prošla několika změnami a letos byla více kopcovitá, což způsobilo i značnější rozdíly mezi závodníky. Z vítězství mezi muži se radoval Karel Zadáka, který rozhodl už v cyklistické části a mezi ženami bezkonkurenční Helena Kotopulu.

Tímto závodem je uzavřena tuzemská triatlonová sezóna. Na závodníky čeká posezónní odpočinek a spřádání plánů na rok následující. Projekt M1T se vám vynasnaží pomoci, a to v nejbližší době plaveckými kempy ve Sportovním centru Nymburk.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing