Duatlon Příbram

20.09.2018 11:33

Závěrečným závodem sezóny 2018 v sérii M1T byl duatlon v Příbrami. Pro začátečníky byl připraven vložený závod (5-20-6km), pro zkušenější borce dlouhý duatlon o vzdálenostech 5-60-15km.

Cyklistická trať vedla po místním tradičním okruhu. Běžecká trať prošla několika změnami a letos byla více kopcovitá, což způsobilo i značnější rozdíly mezi závodníky. Z vítězství mezi muži se radoval Karel Zadáka, který rozhodl už v cyklistické části a mezi ženami bezkonkurenční Helena Kotopulu.

Tímto závodem je uzavřena tuzemská triatlonová sezóna. Na závodníky čeká posezónní odpočinek a spřádání plánů na rok následující. Projekt M1T se vám vynasnaží pomoci, a to v nejbližší době plaveckými kempy ve Sportovním centru Nymburk.

Partneři

Partneři

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.