DVA RŮZNÉ POHLEDY NA HAMRMANA

20.07.2017 16:00

POHLED NA HAMRMANA TROCHU JINAK!

Českolipský Deník hodnotí ve svém krátkém článku Hamrmana velmi nevhodně, zmiňuje špatné počasí, pády cyklistů či to, že někteří závod pro jeho obtížnost a rozmary počasí nedokončily. Paní redaktorka zřejmě nepatří mezi vášnivé sportovce, alespoň fotogalerie se jí však povedla, nahlédnout do ní můžete ZDE.

Porovnejme oproti tomu článek na profilu závodníka Romana, který na Hamrmanovi překonal sám sebe a byl ze závodu nadšený: 

"V sobotu jsem si zkusil Hamrman 70.3, první triatlon poloviční Ironman. Je to 1,9km plavání, 93km kolo s převýšením 1200m a 21,1km běh. Mým cílem bylo dostat tělo mimo komfortní zónu, dokončit závod a užít si to, a to se povedlo. Závod to byl celkem extrémní, protože se na kole jelo za prudkého deště, který vyvrcholil krupobitím. Do cíle jsem se dostal za 6 hodin a 19 minut. V tomhle závodě platilo: "Zima je dočasná, hrdost je věčná". Za podporu během závodu a po závodě děkuji Marice a Alešovi!"

Máme to ale krásný sport, ten náš triatlon! :)


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing