FLASH: Vítězem VALACHY MANa je František Kubínek, Lapinová má zlato potřetí

05.08.2017 09:00

FLASH: Vítězem VALACHY MANa je František Kubínek, Lapinová má zlato potřetí

5. 8. 2017 - Vítězem letošního VALACHY MANa, který se konal v pátek 4. srpna u Balatonu v Novém Hrozenkově, se stal František Kubínek. Devětadvacetiletý závodník Ekol teamu, čerstvý mistr ČR v olympijském triatlonu, vyhrál v čase 1:03:28.

Dle očekávání se o zlato popral s dvojicí týmových kolegů - Lukášem Kočařem, který skončil druhý s rozdílem 13 vteřin, a třetím Janem Čelůstkou, který za ním zaostal o necelé dvě minuty.

Kočař je aktuálním mistrem ČR v terénním triatlonu a Čelůstka mistrem ČR ve sprint triatlonu. Souboj tří mistrů na jediném místě se tak stal do poslední chvíle napínavou podívanou.

Mezi ženami vybojovala již potřetí zlato Slovenka Kristína Néč Lapinová, následovaná Annou Brychtovou a Barborou Šimkovou.

Celkem se do VALACHY MANa zapojila rekordní tisícovka sportovců všeho věku - od tříletých dětí až po ostřílené matadory. Kdo si v závodu dospělých netroufl na celou trasu, mohl ji absolvovat ve štafetě.

"Měli jsme vyprodáno dva týdny předem, zájem o VALACHY MANa rok od roku roste. Přemýšlíme, že příští rok zkusíme přidat dalších 100 až 200 míst," prozradil prezident VALACHY TOUR Vladimír Sušil.

Zdroj: www.valachytour.cz, 5.8.2017


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing