Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017

11.01.2017 13:17

Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017

Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017

Soutěž triatlonu se uskuteční na brněnské přehradě 25.6.2017. Soutěžit budou starší žáci a žákyně (ročník narození 2003-2002) na tratích 0,375 km, 10 km, 2,5 km a dorostenky a dorostenci (ročník narození 2000-2001) na tratích 0,750 km, 20 km, 5 km. Více naleznete v přiložených propozicích.
Současně uvádíme tabulku s kontakty na jednotlivé krajské koordinátory v případě problémů nás prosím kontaktujte.

-ab-

tn_obrazek_203.png


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing