ITU pozastavuje veškeré aktivity

16.03.2020 12:04

ITU pozastavuje do 30.dubna veškeré aktivity

Výkonná rada Mezinárodní triatlonové unie (ITU) rozhodla v sobotu 14. března o tom, že veškeré její aktivity budou do 30. dubna pozastaveny. Toto rozhodnutí se týká nejen samotných závodů, ale také tréninkových kempů a dalších událostí ve světovém triatlonovém kalendáři. Důvodem tohoto opatření je prevence před šířícím se onemocněním COVID-19, které způsobuje nový koronavirus SARS-CoV-2.

Z tohoto důvodu budou také od pondělí 16. března „zmrazeny“ veškeré žebříčky spravované ITU – světový žebříček, olympijský kvalifikační žebříček, paratriatlonový žebříček i kvalifikační žebříček pro paralympijské hry. Více informací najdete v příspěvku na stránkách České triatlonové asociace ZDE.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing