Krušnoman Duathlon je za dveřmi

10.05.2018 23:07

Krušnoman Duathlon je za dveřmi

Blíží se kultovní otvírák sezóny – Krušnoman Duathlon. Tento extrémně náročný závod není ale jenom o soubojích elitních závodníků v rámci MČR dospělých, i začínající triatlonisté a duatlonisté si v tomto krásném prostředí sportovního areálu Klíny přijdou na své.

Závod je to sice extrémně náročný; na kole se během 82 km nastoupá necelých 1400 výškových metrů a v běžecké části na všechny účastníky "LONG" varianty čeká několikanásobný výběh místní sjezdovky; nicméně pro začínající závodníky je zde připravena i varianta "SHORT", která je mnohem více milostrdná.

Pokud se pro účast v tomto závodě rozhodnete, neprohloupíte. Tradičně se totiž jedná o jeden z nejhezčích a nejlépe zorganizovaných podniků u nás. A pokud si netroufáte ani na jednu z variant, přijďte alespoň zafandit naší elitě. Letos se v tomto závodě sejde rekordní startovní pole nabité favority. Přidá Karel Zadák další korálek na svůj pomyslný náhrdelník vítězství? Dozvíte se již tuto sobotu...

Propozice k závodu naleznete ZDE.

Přihlášky možnéZDE anebo na místě.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing