Mácháčský pohodář 2018

10.09.2018 20:51

Mácháčský pohodář 2018

Blíží se konec tuzemské triatlonové sezóny a závěrečným triatlonovým závodem série M1T byl Mácháčský pohodář 2018.

Po Valachymanu druhý závod série M1T v terénním triatlonu, tudíž cyklistická část byla v terénu na horských kolech. Plavalo se bez neoprenů na vzdálenost 500m, cyklistická část v náročném terénu o celkové délce 15km a závěrečný terénní běh v okolí Máchova jezera o celkové délce 5km.

 

Závod sice krátký, ale prověřil nejen výkonnost, ale i technickou zdatnost jízdy v terénu na horském kole.

 

 

Plavání bez neoprenů zase prověřilo skutečnou plaveckou výkonnost závodníků, jelikož byly zakázány neopreny a tak odpadla výrazná výhoda pro plavce začátečníky (zlepšení celkové polohy na vodě).

 

Celková účast okolo 300 startujících a nový rekord v počtu startujících dokazuje, že závod roste a je oblíbený mezi závodníky vyznávající terénní triatlony v příjemném lesním prostředí.

 

 

Kompletní výsledky naleznete zde:

http://www.czechtriseries.cz/results/race/3532

 

Závěrečným závodem seriálu bude v sobotu 15.9. duatlon v Příbrami.

 

Propozice naleznete na:

www.czechtriseries.cz

 

Michal V.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing