Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu má nový termín

15.03.2021 10:28

Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu má nový termín

O evropské tituly v dlouhém triatlonu se bude závodit až 5. září. Původně se přitom měl šampionát uskutečnit v rámci ikonické Challenge Roth už 4. července, pořadatelé závodu se ale rozhodli ke změně.

Důvodem je obava z vývoje koronavirové epidemie v Německu. „Předpokládáme, že i když dojde do července k poklesu výskytu onemocnění ve společnosti, ani nadále nebude v tu dobu možné pořádat akce této velikosti. Kvůli dlouhodobým opatřením v Německu i mnoha dalších zemích se přitom sportovci nemohou připravovat tak, jak by za běžných okolností trénovali,“ uvedli pořadatelé.

Závod v Rothu není evropským šampionátem jen pro elitní kategorii, ale také pro závodníky Age Groups.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing