MS amatérů

02.09.2019 10:46

MS amatérů

Ve Švýcarsku se jelo o víkendu MS všech věkových kategorií jak ve sprintu, tak v olympijském triatlonu. Vedle profesionálů tak zde mohli poměřit své síly i ti nejlepší v dané "agegroup".

U závodníků ve věku okolo 30 let, kteří svojí "věkovku" vyhráli, se dá polemizovat, do jaké míry amatatéry opravdu jsou, avšak jsou zde i jiní, kteří nezávodí pouze o vavříny. Zde najdete odkaz na výsledky všech závodů: https://triathlon.org/results/result/2019_itu_world_triathlon_grand_final_lausanne

Za zmínku stojí například výsledky z kategorie mužů 85 - 89 let, kde vítěz sprintu bojoval s tratí neskutečných 5 hodin. Toto jsou mnohdy jedny z těch největších výkonů na celém šampionátu.

Výsledky této kategorie zde: https://triathlon.org/results/result/2019_itu_world_triathlon_grand_final_lausanne/347510

Triatlon je tedy sportem pro každého a v jakémkoli věku...


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing