Můj první triatlon se chystá na premiéru CHALLENGEPRAGUE!

25.07.2017 00:00

Můj první triatlon se chystá na premiéru CHALLENGEPRAGUE!

Naší další zastávkou bude CHALLENGETRY-ATHLON, který se koná v sobotu 29.7. v Praze v rámci mezinárodního závodu CHALLENGEPRAGUE.

Závod je vhodný pro začínající triatlonisty a všechny, co si ho prostě chtějí vyzkoušet v unikátním prostředí hlavního města Prahy, zejména pro radost z pohybu a bez stresu z dosaženého výsledku.

Čekají na Vás tyto vzdálenosti: 

  • Plavání – 0.38 km (vstup do vody je na stejném místě jako výstup, tzn. na Střeleckém ostrově u mostu Legií)

  • Kolo – 18 km

  • Běh – 4.2 km

POPIS TRASY CHALLENGETRY-ATHLON

  • Plavání – 1 zkrácený okruh ve Vltavě. Start i cíl plavecké části je na Střeleckém ostrově.

  • Kolo – 2 okruhy cyklistické části zavedou účastníky ven z centra města směrem po Janáčkově nábřeží, Strakonické ulici a zpět. Trasa je zcela rovinatá.

  • Běh – 1 okruh běžecké části vede podél obou břehů Vltavy přes Rašínovo nábřeží, náplavku, Palackého most a Janáčkovo nábřeží. Povrch trasy je jak dlážděný, tak asfaltový.

Pro více informací náhledni do propozic závodu ZDE. (nové okno)

Všichni účastníci FORD CHALLENGEPRAGUE si užijí trasu v kulisách Pražského hradu, Karlova mostu, Národního divadla nebo Vyšehradu. Zažijí neopakovatelnou atmosféru mezinárodního triatlonového závodu v centru hlavního města.

Více informací o akci na webu pořadatele www.challenge-prague.com (nové okno).

Na akci budeme mít svůj stánek Můj první triatlon. Přijď se na nás podívat, získej cenné rady do závodu a další zajímavé informace kolem triatlonu. Můžeš stále soutěžit o zájezd pro 2 osoby na Světový pohár v triatlonu v Karlových Varech 2.-3.9.2017. Více informací k soutěži v naší sekci Soutěž ZDE.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing