Nabídka víkendových plaveckých kempů vhodných i pro začátečníky

27.11.2017 09:00

Nabídka víkendových plaveckých kempů vhodných i pro začátečníky

Zima je za dveřmi, venku se již moc na kole jezdit nedá a při běhu se nám hůře dýchá. Ideální čas soustředit se přes zimu a v rámci triatlonové přípravy na další sezónu na plavání. Víkendové kempy Vám přinesou to správné nastartování do plaveckého tréninku a pomůžou zdokonalit Vaše plavecké styly (zejména kraul) a získat také lepší cit pro vodu. Kempy jsou určeny zejména pro začínající plavce, ale jsou zároveň vhodné i pro ty výkonostně lepší, kteří si chtějí zlepšit svou techniku plavání.

Sportovní centrum Nymburk, kde se kempy budou konat a kde se připravují i přední čeští reprezantanti a olympionici, nabízí špičkové podmínky pro sport, relaxaci, ubytování i stravování sportovců. Vyberte si z nabídky víkendových kempů ten Váš ideální termín: 

Víkendový plavecký kemp I. - 19. - 21. 1. 2018 - podrobnosti ZDE, online přihláška ZDE

Víkendový plavecký kemp II. - 26. - 28. 1. 2018 - podrobnosti ZDE, online přihláška ZDE

Víkendový plavecko-běžecký kemp III. - 9. - 11. 2. 2018podrobnosti ZDE, online přihláška ZDE 

Plavecké kempy Vám pomůžou k další motivaci a správnému tréninku, využijte proto této možnosti pro sebe nebo darujte kemp svému partnerovi/partnerce jako pěkný vánoční dárek! Kapacita kempů je omezená, zajistěte si své místo proto co nejdříve.

Příjemné trénování Vám přeje

Tým Můj první triatlon


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing