Nevíte, jak trénovat v době ''koronavirové''?

16.03.2020 12:18

Nevíte, jak trénovat v době ''koronavirové''?

Náš život se aktuálně potýká se situací, kterou asi nikdo nepředpokládal a ani si nedovedl představit, že by vůbec mohla nastat. Naše každodenní návyky a rituály jsou výrazně ovlivněny řadou pochopitelných omezení.

Nařízením Vlády ČR ze dne 16.3.2020 se s účinností ode dne 16. března 2020 od 00:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky. (více zde)

Nebylo by však dobré na vše rezignovat a podlehnout téměř katastrofické společenské atmosféře.

I v současné době se tedy dá (alespoň zatím), byť v omezeném režimu a při dodržení všech vládních nařízení a doporučení, nějakým způsobem pokračovat v tréninku a v přípravě na závodní triatlonovou sezónu. Vždy pamatujte, že primárním zájmem je omezení styku větší skupiny osob! V tomto směru je triatlon oproti řadě dalších aktivit ve výhodě, neboť je ze své podstaty individuálním sportem.

Budeme vám zde přinášet rady a doporučení na varianty a alternativy tréninku v omezených a nebo čistě domácích podmínkách. Samozřejmě budeme aktuálně reagovat na další vývoj celé situace.

V každém případě - neklesejme na mysli, přejme brzké uzdravení všem, které tato situace zasáhla fatálně a držme si všichni palce, ať se co nejdříve můžeme vrátit k normálnímu rytmu našich životů.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing