Blíží se CHALLENGEPRAGUE - triatlonový svátek v Praze!

26.07.2017 09:00

Česko se letos popré stává členem slavné mezinárodní triatlonové série CHALLENGEFAMILY. V Praze bude již tuto sobotu 29.7.2017 závodit více než 1000 triatlonistů z 23 zemí. Nenechte si ujít tuto unikátní možnost zažít atmosféru triatlonu zblízka, ať už jako účastník nebo fanoušek.  

Na programu je hned několik kategorií, nás zájímá nejvíce kategorie CHALLENGETRY-ATHLON, kde se na start postaví zejména hobbíci a pro mnoho z nich to bude jejich první triatlon.

Abyste nepropásli nic podstatného, stáhněte si podrobný EVENT GUIDE (klikněte na link pro stáhnutí). Ten Vám mimo jiné napoví, že již v pátek 28.7. bude po celý den otevřené triatlonové EXPO ve Vítězné ulici, kde bude i umístěn stánek Můj první triatlon.

Samotný start závodu CHALLENGETRY-ATHLON je naplánován na sobotu 29.7. v 8:30, medailový ceremoniál těch nejlepších uvidíme ca. v 10:30 dopoledne.  

Když závod zvládne Kuba Kohák, tak to přece jednou zvládnete i vy :) Když to nevyjde teď v Praze, tak třeba na některém z dalších závodu našeho seriálu Můj první triatlon. Koukněte na termínovku závodu, které na Vás ještě letos čekají ZDE.

Upoutávka Jakuba Koháka na závod na Facebooku CHALLENGEPRAGUE ke zhlédnutí ZDE.

Těšíme se na Vás!

Team M1T


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing