Novinky

Podzimní příprava pokračuje i přes covidová omezení

Situace organizovanému sportování bohužel stále nepřeje, ale to rozhodně neznamená, že bychom museli na jakoukoliv sportovní přípravu a aktivitu rezignovat.

Valná hromada ČTA v původním termínu zrušena

Česká triatlonová asociace je nucena odložit termín volební valné hromady. Ta se měla uskutečnit 14. listopadu 2020, její konání ovšem neumožňuje aktuální epidemická situace.

Český pohár 2021: Výzva a přihláška pro pořadatele závodů

V rámci příprav pohárových sérií pro rok 2021 si ČTA dovoluje vyzvat pořadatele závodů k podání přihlášek pro zařazení do Českého poháru či přidělení statutu Mistrovství ČR.

Využijte možností venkovních tréninků.

Zatím je možno realizovat podzimní přípravu alespoň v částečně omezeném režimu na venkovních sportovištích. Využijte toho!

Řádná volební Valná hromada České triatlonové asociace 2020

V souladu se Stanovami ČTA, rozhodla Rada ČTA dne 22.9.2020 o svolání řádné volební Valné hromady ČTA. Jednání se uskuteční v Nymburku dne 14. listopadu 2020.

Ruší se aquatlony a další závody

Z kalendáře České triatlonové asociace mizí tři závody – Aquatlon Příbram, Aquatlon Zlín a také XTERRA HusMuž. Jejich zrušení je důsledkem nejnovějších protiepidemických opatření, která byla vyhlášena v pondělí 8. října.

Další omezení pro sportovce

Od dnešního dne, tedy od 9.října 2020 platí další omezení pro provozování sportovní činnosti. Jsou uzavřena veškerá vnitřní sportoviště, jako jsou fitness a wellness centra, posilovny, tělocvičny apod. Stejně tak jsou uzavřena všechna "umělá koupaliště", tedy bazény.

03.10.2020 16:38

Jak již většina závodníků z řad dlouhého triatlonu ví, příští rok se uskuteční Mistrovství Evropy v této disciplíně při legendárním dlouhém triatlonu v německém Rothu. Pro věkové kategorie AG obdržela asociace 4 startovní sloty, které nyní nabízí sportovcům.

Triatlon v roce 2020

Triatlon v roce 2020

21.09.2020 11:07

Stejně jako další odvětví našeho života, byl i sport, a tedy i triatlon, výrazně ovlivněn situací spojenou s onemocněním COVID-19. Domácí triatlonová sezóna začala několika závody až na přelomu června a července. V omezené formě se podařilo uspořádat několik pohárových závodů, díky obrovskému úsilí byla korunována i většina národních šampionů.

5 míst v Karlovarském kraji, kde po závodě nejlépe zregenerujete

CITY TRIATHLON Karlovy Vary máte za sebou? Teď je čas na pořádnou regeneraci. A právě Karlovy Vary jsou na odpočinek přímo dělané – poradíme vám 5 míst, kde si ji nejlépe vychutnáte.


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2020, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing