Novinky

Vychází kniha o historii triatlonu „40 let – od agónie k euforii“

Nejvýraznější události uplynulých 4 dekád triatlonu v ČR zachycuje kniha "40 let – od agónie k euforii", kterou vydává ČTA. Výtěžek z prodeje poputuje do Nadačního fondu ČTA.

Mistrovství Evropy v dlouhém triatlonu má nový termín

O evropské tituly v dlouhém triatlonu se bude závodit až 5. září. Původně se přitom měl šampionát uskutečnit v rámci ikonické Challenge Roth už 4. července, pořadatelé závodu se ale rozhodli ke změně.

Pozvánka na online setkání trenérů ČTA ke strategii

Dne 11. února se od 18:30 hodin uskuteční on-line setkání trenérů České triatlonové asociace. Hlavními tématy budou strategie Sportovní sekce pro období 2021+ a program TALENT.

Český pohár v aquatlonu 2021 se pozastavuje

Vzhledem k platným protiepidemickým opatřením je Česká triatlonová asociace nucena pozastavit blížící se Český pohár v aquatlonu, který měl odstartovat 28. února ve Zlíně.

Zpátky do minulosti. Sledujte seriál o historii českého triatlonu

Před 40 lety byl každý triatlonista začátečníkem v pravém slova smyslu. Pokud chcete vidět a slyšet, jak to vše začalo, přidejte se k nám při sledování seriálu krátkých videí z historie triatlonu v České republice, Československu a vlastně v celé Evropě.
 

Přihlašování sportovců Age Group na mezinárodní závody

Součástí také letošního triatlonového kalendáře jsou mimo jiné závody mistrovství Evropy a světa, a to v olympijských i v neolympijských -tlonech pro závodníky věkových kategorií (Age Group – AG).

Český triatlon vstoupí do roku 2021 s novou tváří

Český triatlon vstupuje do nové éry. Jejím symbolem se stává moderní logo i nový atraktivní vizuální styl České triatlonové asociace.

Podzimní příprava pokračuje i přes covidová omezení

Situace organizovanému sportování bohužel stále nepřeje, ale to rozhodně neznamená, že bychom museli na jakoukoliv sportovní přípravu a aktivitu rezignovat.

Valná hromada ČTA v původním termínu zrušena

Česká triatlonová asociace je nucena odložit termín volební valné hromady. Ta se měla uskutečnit 14. listopadu 2020, její konání ovšem neumožňuje aktuální epidemická situace.

Český pohár 2021: Výzva a přihláška pro pořadatele závodů

V rámci příprav pohárových sérií pro rok 2021 si ČTA dovoluje vyzvat pořadatele závodů k podání přihlášek pro zařazení do Českého poháru či přidělení statutu Mistrovství ČR.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing