Novinky

Ani IRONMAN, ani XTERRA. Na Havaji letos MS nebude!

Havajské ostrovy nepřivítají v roce 2020 ani jeden ze světových šampionátů, které obvykle hostí v podzimním termínu. Mistrovství světa série IRONMAN bylo odloženo na únor, mistrovství série XTERRA bylo zrušeno úplně.

Technicko-taktická příprava na triatlonový závod

Vzhledem k tomu, že triatlonový závod je již sám o sobě poměrně stresující záležitostí, je nutné se na tuto událost důkladně připravit a eliminovat další stresové situace před a v průběhu závodu.

Aktualizovaná nominační kritéria pro rok 2020

Na základě výrazných změn, které se odehrály v kalendáři mezinárodních závodů, došlo také k úpravě Nominačních kritérií pro rok 2020. Ta jsou ve své aktualizované podobě součástí Soutěžní směrnice 2020.

První červencový víkend patří triatlonu v Račicích

Kromě pátečních soutěží nejmladších triatlonistů a sobotního závodu Českého poháru, který je současně i Akdemickým mistrovstvím České republiky, je pro všechny zájemce připraven nedělní bezhákový OPEN závod!

Výzva předsedy ČTA

Výzva předsedy ČTA

08.06.2020 12:26

Žádáme a prosíme všechny členy na základě § 3e platného zákona o podpoře sportu (č. 115/2001 Sb.) o doplnění rodného čísla ve svém profilu na portálu czechtriseries.cz.

Triathlon Fest Račice: 3 dny plné triatlonu

Český triatlonový kalendář ozdobil nový závod – Triathlon Fest Račice. Třídenní akce se uskuteční v Labe aréně o víkendu 3.-5. července. Připraveny jsou závody pro elitu, rekreační triatlonisty, děti i týmové štafety.

Výběr vhodného závodu, přihlášení, registrace

Pro úspěšné zvládnutí prvního a v podstatě i jakéhokoli dalšího triatlonu je důležitý správný výběr vhodného závodu. Aktuálně se termínová listina stále mění, ale šance zazávodit si určitě ještě budou!

Český triatlon má nový kalendář závodů pro rok 2020

Česká triatlonová asociace představuje novou termínovou listinu pro letní sezonu 2020. Výraznou měrou ji poznamenala epidemie onemocnění COVID-19, která způsobila řadu termínových změn a bohužel také úplné zrušení některých závodů.

Co znamenají květnová uvolnění pro český triatlon?

Jaká bude letošní závodní sezóna? Kdy proběhnou první závody? Jaká budou omezení? To všechno určitě zajímá každého triatlonistu, který dychtivě vyhlíží zahájení letošních měření sil a porovnání výkonnosti.

Světový pohár v Karlových Varech v novém termínu

Karlovy Vary se opět mohou těšit na největší triatlonové hvězdy. Ty ovšem zavítají do lázeňského centra k závodu Světového poháru až o dva týdny později, než bylo původně plánováno. CITY TRIATHLON Karlovy Vary se uskuteční v novém termínu 11.-13. září.


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit žádný vhodný závod. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat!

Zde na stránkách najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2020, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing