Novinky

Sleva až 50 % na produkty 2XU členy ČTA!

Pro rok 2019 byla pro Českou triatlonovou asociaci vytvořena speciální nabídka spolupráce pro triatlonové oblečení a neopreny, kterému věří například Terenzo Bozzone a Daniela Ryf. Pro Kompresní a Perform řadu kombinéz, singletů a kraťasů dosahuje snížení ceny až 50 %.

100 dní do MS

100 dní do MS

18.01.2019 11:13

Přesně za 100 dní začne třetí Multisportovní festival (Mistrovství světa) pod hlavičkou ITU a to v portugalském „triatlonovém“ městě Pontevedra. Zde již několik let žije a sportovně se připravuje jeden z nejlepších triatlonistů světa Javier Gomez. Rovněž se zde jela již řada evropských pohárů v triatlonu.

ČTA otevírá studium pro zisk trenérské licence I. třídy

V roce 2019 se ČTA chystá při trenérské škole FTVS UK otevřít specializaci trenérství triatlonu pro získání licence I. třídy.

Udělení trenérských licencí mistrovské třídy

Sportovní expertní komise se o víkendu 15. a 16. prosince sešla ke svému letošnímu poslednímu jednání, které svým datem konání plynule navazovalo na reprezentační srazy seniorského, dorosteneckého a juniorského výběru.

Návrat k tréninku po nemoci

Mnozí z vás už pochopili, že trénink v průběhu nemoci, i když se jedná o běžné respirační onemocnění, nemá žádný význam a podle toho se i chovají - odpočívají a léčí se (klidový režim, tekutiny, antioxidanty, energie).

Sportovci a epidemie chřipky

Každý rok je to tady a každý rok se to opakuje. Okolo vás řádí chřipka a vy jen čekáte, zda skolí i vás, nebo zůstanete ušetřeni. A ač by se zdálo, že sportovci budou odolní, je tomu přesně naopak. Jejich imunita je oslabená těžkým tréninkem, a tak v plné přípravě v podstatě chytí vše, co projde okolo. Nezbývá tedy, než se zaměřit na prevenci.

Nemoc a trénink - běžné respirační nemoci

Úvodem tohoto článku bych chtěl říci jednu velice důležitou věc. Každý z vás je individuum, každý z vás zná nejlépe svoje tělo a ví, jaký průběh u něj obvykle tato onemocnění mají a co od nich mohou očekávat. Každý z vás musí umět posoudit a odhadnout, co si v takovémto stavu může dovolit a co pro vás bude nejlepší!

ČTA - VÍKENDOVÝ PLAVECKÝ KEMP (30.11. – 2.12.2018)

Kemp je svým zaměřením cílen na zdokonalení plaveckého způsobu kraul, zlepšení citu pro vodu a v rámci plavecké všestrannosti i nácvik ostatních způsobů. K dispozici budeme mít pronajaté všechny dráhy v 25m plaveckém bazénu. Kemp je určený především pro začínající plavce, zúčastnit se však můžou i výkonnostně lepší plavci, kteří budou mít zájem zdokonalit svoji plaveckou techniku.

Ukázka tréninkového měsíce - listopad

Listopad pro většinu triatletů znamená start přípravy na nadcházející sezónu. Pro ty co preferují delší pauzu po sezóně, nebo končili sezónu později, tak je aktuální start přípravy začátkem prosince.

Výkonnost nelze udržet celoročně

Stejnou výkonnost nelze udržet celý rok na stejné úrovni a váš trénink tomu musí odpovídat. Jsou sporty zimní a jsou sporty letní. Jsou ale i sportovci, kteří mají hlavní sport v létě a v zimě závodí v nějakém doplňkovém nebo naopak.


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing