Novinky

Ukázka tréninkového měsíce, začátečníci - léto

Červenec a srpen je v kalendáři závodů M1T i všeobecně ve znamení častých závodů, téměř každý týden až 14 dní v případě krátkých a sprint triatlonů.

Pozvánka na Hopman triatlon

Pozvánka na Hopman triatlon

02.07.2018 14:53

Další zastávkou v seriálu M1T bude závod poblíž vodní nádrže Nechranice pod názvem Hopman triatlon.

Do závodu zásadně jen s odzkoušeným materiálem

Je až neuvěřitelné množství triatlonistů, kteří si na poslední chvíli před závodem pořídí nějaké nové vybavení a poprvé jej použijí právě až při závodě. S největší pravděpodobností se stane, že vám (v lepším případě) takovéto vybavení v závodě nepomůže, případně vám ho pokazí, nebo při nejmenším znepříjemní.

Je dobré trénovat ráno nalačno?

Je až neuvěřitelné kolik rozporuplných informací a „odborných“ článků se dá na toto téma najít. Co se ovšem sportovců a zvláště těch výkonnostních a vrcholových týká, troufám si tvrdit, že je trénink ráno na lačno bez doplnění alespoň nějaké energie dost zásadní chybou.

V PŘÍBRAMI PŮJDE O ČESKÉ TITULY, POHÁROVÉ BODY, ALE TAKÉ  O KVALIFIKACI NA OLYMPIÁDU MLÁDEŽE

PŘÍBRAM, 6. června 2018 – Příbram zažije velký triatlonový víkend. 9. a 10. června se bude ve středočeském městě závodit o body do Českého poháru, ale ve hře budou také mistrovské tituly a kvalifikace na Olympijské hry mládeže. V sobotu se uskuteční individuální závody, v neděli vyjedou na trať štafety.

Ukázka tréninku- červen, začátečníci

Pokud závodíte v seriálu Můj první triatlon, potom bude ještě i v červnu dost prostoru pro trénink a červenec už bude čistě závodním měsícem, kde budete pouze odpočívat mezi závody a úročit natrénované kilometry a intenzity.

Pomozme Fanovi Kubínkovi k dalším vítězstvím!

Vítězství má různé podoby. A vedou k němu různé cesty. František Kubínek teď bojuje o největší vítězství ve svém životě. Po automobilové havárii totiž rehabilituje ve specializovaném zařízením v Kladrubech. ČTA zřídila nadační fond, jehož prostřednictvím můžete Fanu podpořit.

Poděbradský triatlon

Poděbradský triatlon

28.05.2018 21:08

Tuto neděli se konal první triatlon v rámci letošního seriálu M1T. Jednalo se o Poděbradský triatlon na vzdálenostech 0,7km plavání - 30km kolo - 7km běh.

''Otevírák'' triatlonové sezóny 2018

Již tuto neděli oficiálně odstartuje triatlonová sezóna sprint triatlonem v Poděbradech.

Ukázka tréninku- konec jara, začátečníci

Koncem května už startuje tuzemská triatlonová sezóna. Za sebou máme přípravné běžecké závody, aquatlony a i duatlony.


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing