Novinky

Nabídka víkendových plaveckých kempů vhodných i pro začátečníky

Každý, kdo to s triatlonem příští rok myslí vážně, by měl začít uvažovat o správné tréninkové přípravě. Zejména začátečníci by měli dát na doporučení zkušených lektorů anebo špičkových triatlonistů. Jedním z nich je i Martin Matula, bývalý český reprezentant v olympijském triatlonu a český rekordman na Havaji. Pod jeho vedením a ve spolupráci s ČTA se počátkem příštího roku 2018 budou konat exklusivní plavecké i plavecko-běžecké kempy ve sportovním centru v Nymburce.

Z Mácháčského pohodáře se stává kultovní triatlonová akce

Mácháčský pohodář má sebou svůj 9.ročník, který proběhl symbolicky v sobotu 9.9.2017 na břehu Máchova jezera ve Starých Splavech. Tento závod, jehož organizátory jsou bratři v triku Michal a Jan Francke, se stává mezi triatlonovou komunitou čím dál oblíbenější a z rodinného závodu je najednou jeden z nejnavštěvovanějších terénních triatlonků pro širokou veřejnost.

Výherce soutěže Michal Schmidt zažil v Karlových Varech své premiérové interview v České televizi

City Triathlon Karlovy Vary připravil o minulém víkendu 1. - 3. 9. 2017 se náramně vydařil a připravil nejeden zážitek hobby triatlonistům i eliťákům. Nás potěšila zejména možnost prezentovat projekt Můj první triatlon prostřednictvím obrazovek České televize, která si na exkluzivní interview pozvala v neděli vítěze naší soutěže Michala Schmidta ze Žatce.  

Stánek Můj první triatlon bude o víkendu 1.-3.9. i v Karlových Varech

Víkendový triatlonový svátek City Triathlon Karlovy Vary 1. - 3. 9. 2017 se blíží. Na účastníky i diváky čeká bohatý program, kromě závodu elity se jednou i závody hobbíků, mládeže a nechybí ani populární Nigth Run. Můj první triatlon se prezentuje opět svým stánkem, kde můžete během celého víkendu soutěžit o trička anebo se dozvědět, jak získáte 50% slevu na členství v ČTA pro rok 2018.

Soutěž o zájezd na Světový pohár do Karlových Varů je ukončena, vítězem je Michal Schmidt

V dubnu jsme vyhlásili Soutěž o víkendový zájezd na Světový pohár do Karlových Varů 1. - 3. 9. 2017. Soutěž měla stovky uchazečů a do užšího finále se kvalifikovalo 7 účastníků. Mezi nimi zvítězil Michal Schmidt, pro kterého byl letos 8. července 2017 Hopman triatlon jeho premiérou. Gratulujeme Michalovi i ostatním finalistům k tomuto úspěchu! 

VALACHY MAN přilákal tisíc sportovců, souboj tří mistrů ČR vyhrál Kubínek

Rekordních tisíc sportovců se zapojilo do triatlonového závodu VALACHY MAN, který se uskutečnil v pátek 4. srpna u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově. Největší veřejný amatérský triatlon v ČR, jenž je součástí pětidílného seriálu VALACHY TOUR přilákal na start i spoustu hobíků - prvních triatlonistů.

Svátek triatlonového sportu - CHALLENGEPRAGUE pobláznil Prahu!

V sobotu 29.7. se poprvé v historii podíval známý světový triatlonový seriál CHALLENGEFAMILY do Prahy. Na startu bylo více než 1000 závodníků. Akce se mimořádně vydařila, přálo počasí, organizačně vše klapalo a zájem médií vyzdvihuje přímý přenos ze závodu prostřednictvím České televize. 

Můj první triatlon se chystá na premiéru CHALLENGEPRAGUE!

Naší další zastávkou bude CHALLENGETRY-ATHLON, který se koná v sobotu 29.7. v Praze v rámci mezinárodního závodu CHALLENGEPRAGUE. Závod je vhodný pro začínající triatlonisty a všechny, co si ho prostě chtějí vyzkoušet v unikátním prostředí hlavního města Prahy, zejména pro radost z pohybu a bez stresu z dosaženého výsledku.

Hopman triatlon se povedl a vyprodal kapacitu!

Hopman triatlon - závod, jak má být!

Naplněná kapacita, perfektní organizace a spokojení účastníci. Pořadatelský tým kolem Mirka Urbana umí dělat skvělou práci, která nese své ovoce. Jsme rádi, že jsme si tento závod vybrali do našeho seriálu Můj1triatlon, tleskáme vítězům i všem prvním triatlonistům a těšíme se již nyní na další ročník - Hopman triatlon 2018!

Žďárský Triatlon Classic 2017 přilákal na Vysočinu spousty prvních triatlonistů

V neděli 2. 7. 2017 se ve Žďáře nad Sázavou, přímo u Pilské nádrže sešlo bezmála 140 závodníků, aby poměřili své síly v jedinečném, tradičním a vyhlášeném poctivém bezhákovém olympijském triatlonu. Byl to 3. závod jihomoravské ligy, v rámci kterého proběhl tzv. „Lidový“ triatlon. Nezapomnělo se ani na děti, pro které SK TRI CYKLO Chlubna uspořádal též závod v rámci krajského poháru Vysočina pro dětské kategorie ve věku 5-15 let.


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing