Novinky

Můj první triatlon se chystá na premiéru CHALLENGEPRAGUE!

Naší další zastávkou bude CHALLENGETRY-ATHLON, který se koná v sobotu 29.7. v Praze v rámci mezinárodního závodu CHALLENGEPRAGUE. Závod je vhodný pro začínající triatlonisty a všechny, co si ho prostě chtějí vyzkoušet v unikátním prostředí hlavního města Prahy, zejména pro radost z pohybu a bez stresu z dosaženého výsledku.

Hopman triatlon se povedl a vyprodal kapacitu!

Hopman triatlon - závod, jak má být!

Naplněná kapacita, perfektní organizace a spokojení účastníci. Pořadatelský tým kolem Mirka Urbana umí dělat skvělou práci, která nese své ovoce. Jsme rádi, že jsme si tento závod vybrali do našeho seriálu Můj1triatlon, tleskáme vítězům i všem prvním triatlonistům a těšíme se již nyní na další ročník - Hopman triatlon 2018!

Žďárský Triatlon Classic 2017 přilákal na Vysočinu spousty prvních triatlonistů

V neděli 2. 7. 2017 se ve Žďáře nad Sázavou, přímo u Pilské nádrže sešlo bezmála 140 závodníků, aby poměřili své síly v jedinečném, tradičním a vyhlášeném poctivém bezhákovém olympijském triatlonu. Byl to 3. závod jihomoravské ligy, v rámci kterého proběhl tzv. „Lidový“ triatlon. Nezapomnělo se ani na děti, pro které SK TRI CYKLO Chlubna uspořádal též závod v rámci krajského poháru Vysočina pro dětské kategorie ve věku 5-15 let.

TEREZA ČAPKOVÁ, NOVÁ MISTRYNĚ REPUBLIKY V AQUATLONU:  „VYZKOUŠET TAKÉ TRIATLON? UVIDÍME DO BUDOUCNA“

Sportovní fanoušci vnímají Terezu Čapkovou zejména jako atletku. Aby ne. Jako běžkyně získala bronz z mistrovství Evropy a zúčastnila se olympiády v Londýně. Mezi své cenné trofeje může ale nově počítat také titul z mistrovství republiky v aquatlonu, které se uskutečnilo v sobotu
v Praze, a celkové vítězství v Českém poháru 2017.

Aquatlon Příbram otevřel seriál závodů Můj1triatlon

Aquatlon Příbram získal primát prvního oficiálního závodu zařazeného do seriálu pro začínající triatlonisty pod názvem Můj první triatlon.

Závod, který slouží zejména jako přípravu na triatlonovou sezónu oslovil více než 150 účastníků. Za pěkného počasí se akce vydařila a znovu ukázala, že v Příbrami je o sportovní akce tohoto druhu zájem. Letos se zde bude 11.června konat závod Českého poháru v triatlonu.

Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017

Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky se uskuteční v metropoli Jihomoravského kraje v Brně. Pořadatelé vypsali 22 sportovních odvětví (atletika, badminton, baseball, basketbal, cyklistika, florbal, fotbal, házená, jachting, karate, kolečkové brusle, moderní gymnastika, orientační běh, plavání, plavání hendikepovaných, sportovní gymnastika, sportovní střelba, stolní tenis, synchronizované plavání, tenis, triatlon, volejbal) a jednu uměleckou soutěž (krátký film a video). Předpokládaná účast je téměř 4700 sportovců a trenérů. Obecné informace naleznete na odkaze http://odm.olympic.cz/2017.

TRIPrague jako součást celosvětové série? Čekají nás klíčová jednání, říká šéfka českého triatlonu

Lenka Kovářová je předsedkyní České triatlonové asociace a pochopitelně nechyběla na vrcholné akci domácí scény, kterou byl závod TRIEXPERT TRIPrague. V centru české metropole se unikátní závod konal již podruhé. Šéfka českého triatlonu nyní věří, že tento podnik bude v příštím roce součástí celosvětové a prestižní série Challenge family. V rozhovoru zhodnotila závod v Praze a prozradila i své další plány.


Partneři

    

                         Partneři     

                       


           


O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2019, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing