Odkládá se vyhlášení Českého poháru i galavečer

19.10.2020 09:09

Odkládá se vyhlášení Českého poháru i galavečer

V důsledku platných protiepidemických opatření, ale také vzhledem k aktuální epidemické situaci v České republice se slavnostní vyhlášení Českého poháru neuskuteční v původně plánovém termínu 14. listopadu 2020.

Slavnostní vyhlášení pohárových soutěží mělo být letos spojeno s plesovým galavečerem, který by byl oslavou 40 let českého triatlonu.

O novém termínu vás budeme informovat co nejdříve s ohledem na vývoj koronavirové situace v Česku.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing