Olympiáda letos nebude!

25.03.2020 21:14

Olympiáda letos nebude!

Mezinárodní olympijský výbor 24. března o rozhodl odložení olympijských her v Tokiu na rok 2021. Důvodem je znepokojivá a těžko předvídatelná situace s šířením onemocnění COVID-19 ve světě.

Na odložení olympijských her se dohodl japonský premiér Šinzó Abe s předsedou Mezinárodního olympijského výboru Thomasem Bachem. K jejich návrhu se pak připojili i další významní funkcionáři MOV, představitelé Japonska, samotného Tokia i organizačního výboru.

Více zde.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing