Opatření ČTA spojená s oblastmi s výskytem koronaviru

10.03.2020 20:51

Opatření ČTA spojená s oblastmi s výskytem koronaviru

Vzhledem k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, která od 10. března až do odvolání zakázala konání všech sportovních akcí s účastí 100 a více lidí, se nemohou v plánovaném termínu uskutečnit ani závody organizované ve spolupráci s Českou triatlonovou asociací.

V tuto chvíli se opatření vlády ČR dotýká zejména Českého poháru v aquatlonu, který měl odstartovat v neděli 15. března závodem EGE Aquatlon České Budějovice. Vzhledem k tomu, že opatření není ohraničeno žádným konkrétním termínem, předpokládá se i odložení dalších závodů.

Zároveň se ruší veškeré tréninkové kempy ČTA, které se měly uskutečnit do konce března.

„Jako Česká triatlonová asociace nařízení vlády plně akceptujeme. Ve spolupráci s jednotlivými pořadateli nyní budeme usilovat o to, aby závody nebyly rušeny bez náhrady, ale našli jsme pro ně vhodný pozdější termín,“ říká Antonín Bauer, předseda ČTA. „Bohužel v tuto chvíli nevíme, kdy by opatření mohlo být zrušeno, proto musíme ohledně dalších rozhodnutí vyčkat na postup Bezpečností rady státu a dalších institucí.“

Jestliže máte nějaké otázky týkající se koronoviru, byla nám na základě spolupráce ČTA a zdravotnického zařízení Men’s Health Clinic nabídnuta možnost telefonických konzultací. Využít pro ně můžete telefonní čísla 602 426 500 (MUDr. Sobotka) a 739 029 19 (Bc. Janette Konvalinová, DiS.)


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing