''Otevírák'' triatlonové sezóny 2018

24.05.2018 10:37

''Otevírák'' triatlonové sezóny 2018

Již tuto neděli oficiálně odstartuje triatlonová sezóna sprint triatlonem v Poděbradech.

Závod kvůli své popularitě především mezi začínajícími triatlety byl pro tento rok zařazen do seriálu Můj první triatlon.

Před i po závodě bude k dispozici pitný režim pro účastníky svého prvního triatlonu, dále poradenství pro začátečníky v oblasti tréninku, závodění, výživy a materiálního vybavení.

Chybět nebude ani kompletní zázemí firem Hisport a N1sport pro případný nákup chybějících věcí na závod i trénink.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing