Plavecké kempy ČTA s Martinem Matulou

06.12.2017 13:45

Plavecké kempy ČTA s Martinem Matulou

Jak jsem zmínil v předešlém článku, ČTA organizuje v rámci projektu „Můj první triatlon“ plavecké kempy. Tyto kempy budou zaměřené na zdokonalení plavecké techniky, případně u úplných začátečníků na naučení se základních plaveckých návyků, na kterých budou následně pracovat a rozvíjet je.

Kemp je tedy určen i pro pokročilé plavce, kteří chtějí vylepšit svoji techniku plavání a odstranit zažité chyby a návyky, které jejich plavání provázejí a díky kterým se nemohou dále výkonnostně posouvat.

.

Martin v akci

Jak už jsem zmínil minule, kemp nebude jen o plavání jako takovém (i když během kempu strávíte ve vodě hned několik hodin a ne jen tak ledajakých). Součástí kempu budou i teoretické přednášky na téma nácviku techniky plavání a struktury plaveckého tréninku, dále také řada praktických ukázek týkajících se plaveckých cvičení na odstranění technických nedostatků, plaveckého posilování, protahování atd.

Martin Matula

V rámci kempů se vám bude věnovat hned několik velmi zkušených plaveckých trenérů, kteří mají zkušenosti s jak úplnými začátečníky, tak středně pokročilými i velmi pokročilými plavci. Samozřejmě budete rozřazeni do jednotlivých drah podle výkonnosti a dovednosti, takže nemusíte mít obavy, že si budete jakkoli překážet nebo ostatním nebudete stačit.

Vysoký loket

Ale už konec povídání a raději se podívejte na podrobnosti ke kempům níže. Proběhnou celkem tři kempy během zimního období:

Víkendový plavecký kemp I. - 19. - 21. 1. 2018 - podrobnosti ZDE, online přihláška ZDE

Víkendový plavecký kemp II. - 26. - 28. 1. 2018 - podrobnosti ZDE, online přihláška ZDE

Víkendový plavecko-běžecký kemp III. - 9. - 11. 2. 2018 - podrobnosti ZDE, online přihláška ZDE

Tešíme se na Vás!

Martin Matula


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing