Poděbradský triatlon

28.05.2018 21:08

Poděbradský triatlon

Tuto neděli se konal první triatlon v rámci letošního seriálu M1T. Jednalo se o Poděbradský triatlon na vzdálenostech 0,7km plavání - 30km kolo - 7km běh.

Zázemí pro závodníky jako tradičně poskytlo poděbradské jezero a zkušený pořadatelský tým.

Výsledky: http://vysledky.irontime.cz/vysledky1304/

Aktivně přítomen byl i stánek M1T, kde byla možnost se poradit a zkonzultovat tréninkovou i závodní přípravu a různé "vychytávky" spojené se samotným závodem.

Řada závodníků tuto možnost využila a úspěšně absolvovala svůj první triatlon. K dispozici bylo i zázemí společností Hisport a N1sport, kde byla možnost se materiálně dovybavit před závodem.

Pro závodníky byl připraven i pitný režim ve formě hypotonického iontového nápoje od italského výrobce sportovní výživy - Enervit.

Dalším závodem v sérii závodů pro začínající triatlety bude triatlon Příbram, a to v sobotu 9. června 2018. Těšíme se na vás!

Michal V.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing