Pozvánka na Hopman triatlon

02.07.2018 14:53

Pozvánka na Hopman triatlon

Další zastávkou v seriálu M1T bude závod poblíž vodní nádrže Nechranice pod názvem Hopman triatlon.

Program bude pestrý a závodit se bude jak na tratích sprint triatlonu určeného pro triatlety začátečníky (0,6km plavání - 30km cyklistiky - 5,25km běhu), tak i na tratích half-ironmana (1,9-90-21,1) pro zkušenější triatlety a závodníky "dlouhotraťaře".

Program jako už je zvykem u nejen českých závodů zahájí dětský závod, následovat bude half-ironman se společným startem jako sprint triatlon.

Plavecká část ve vodní nádrži Nechranice, pro závodníky krátkého závodu 1 okruh.

Cyklistická část po převážně rovinaté trati v 1 okruhu 30km dlouhém a závěrečný běh 5,25km opět jeden okruh podél přehrady.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing