Pozvánka na online setkání trenérů ČTA ke strategii

08.02.2021 13:22

Pozvánka na online setkání trenérů ČTA ke strategii

Dne 11. února se uskuteční setkání trenérů České triatlonové asociace. Hlavními tématy budou strategie Sportovní sekce pro období 2021+ a program TALENT. Vzhledem k epidemické situaci v České republice se schůzka uskuteční online, a to na platformě ZOOM se začátkem v 18:30 hodin.

Tato schůzka je určena primárně hlavním trenérům SCM a SPS, otevřena ovšem bude i dalším zájemcům z řad trenérů, které si tímto dovoluje pozvat Martin Hotový, sportovní ředitel ČTA.

Podmínkou účasti jsou aktivní trenérské členství v ČTA (tj. mít platnou trenérskou licenci ČTA) a předchozí registrace, kterou můžete provést na tomto odkazu. Odkaz na online schůzku pak obdrží každý registrovaný zájemce e-mailem, který mu bude zaslán na adresu uvedenou při registraci nejpozději 1 hodinu před konáním schůzky.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing