Přihlašování sportovců Age Group na mezinárodní závody

29.01.2021 13:28

Přihlašování sportovců Age Group na mezinárodní závody

Přihlašování sportovců kategorií Age Group na mezinárodní závody typu ME a MS

Součástí také letošního triatlonového kalendáře jsou mimo jiné závody mistrovství Evropy a světa, a to v olympijských i v neolympijských -tlonech pro závodníky věkových kategorií (Age Group – AG). Vypsané závody a informace k nim (pokud jsou již k dispozici) si můžete vyhledat zde.

Podmínky pro účast elitních i AG sportovců na závodech ME a MS jsou vždy součástí Soutěžní směrnice, konkrétně její části Nominační kritéria. V současnosti nejsou tato Nominační kritéria pro rok 2021 ještě oficiálně vydána z důvodu neznámého místa a termínu konání Mistroství Evropy v olympijském triatlonu.

I přesto ale mohou všichni zájemci z řad AG, kteří mají zájem startovat na ME/MS, kontaktovat sportovního ředitele Martina Hotového prostřednictvím e-mailu , aby se na daný závod nahlásili. Tato výzva neplatí pro zájemce o účast na ME v dlouhém triatlonu v Rothu, kam již nahlašování proběhlo v uplynulém roce.

Každý rok máme pro AG kategorie vždy dostatek startovních slotů. Primární podmínkou pro start na všech mezinárodních závodech vyhlašovaných ITU či ETU je platná standardní lékařská sportovní prohlídka (zahrnující vždy i 12ti svodové EKG) a vyplněný lékařský dotazník, který naleznete přílohou tohoto článku. Oba dokumenty jsou vybírány tak, že je sloučíte do jednoho PDF dokumentu a nahrajete do svého osobního profilu na CTS. Další podmínkou je pořízení oficiálního reprezentačního závodního dresu ve variantě AG.

Zdravotní dotazník ITU,ETU


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing