Proběhl první závod seriálu M1T pro rok 2018

24.04.2018 15:50

V sobotu byla oficiálně zahájena sezóna pro všechny účastníky seriálu, který má za cíl představit novým triatletům tento multisport a zároveň jim pomoci při jejich snažení v prvních závodech.

Aquatlon v Praze byl přehlídkou převážně mladých a rychlých závodníků a jeho celková délka byla v rozmezí 20-30 minut. Mezi muži zvítězil Jan Volár a mezi ženami Iveta Fairaislová.

Další závod zařazený do M1T už je příští víkend a to konkrétně Břehy u Pardubic. Jedná se o duatlon (kombinace běh-kolo-běh), distance 6,6-24-3,3 km. Stánek M1T bude opět na místě a s ním i možnost získat cenné rady, případně materiál vhodný pro vaše triatlonové snažení.

Kompletní kalendář ZDE

Michal V.

Partneři

Partneři

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.