Proběhl první závod seriálu M1T pro rok 2018

24.04.2018 15:50

Proběhl první závod seriálu M1T pro rok 2018

V sobotu byla oficiálně zahájena sezóna pro všechny účastníky seriálu, který má za cíl představit novým triatletům tento multisport a zároveň jim pomoci při jejich snažení v prvních závodech.

Aquatlon v Praze byl přehlídkou převážně mladých a rychlých závodníků a jeho celková délka byla v rozmezí 20-30 minut. Mezi muži zvítězil Jan Volár a mezi ženami Iveta Fairaislová.

Další závod zařazený do M1T už je příští víkend a to konkrétně Břehy u Pardubic. Jedná se o duatlon (kombinace běh-kolo-běh), distance 6,6-24-3,3 km. Stánek M1T bude opět na místě a s ním i možnost získat cenné rady, případně materiál vhodný pro vaše triatlonové snažení.

Kompletní kalendář ZDE

Michal V.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing