První červencový víkend patří triatlonu v Račicích

10.06.2020 14:03

První červencový víkend patří triatlonu v Račicích

Konečně se dočkáme! Triathlon Fest Račice oficiálně otevře českou mistrovskou a pohárovou sezónu.

Kromě pátečních soutěží nejmladších triatlonistů a sobotního závodu Českého poháru, který je současně i Akdemickým mistrovstvím České republiky, je pro všechny zájemce připraven nedělní bezhákový OPEN závod na tratích 0,5km plavání, 30km cyklistiky a 5km závěrečného běhu.

Přijeďte s námi strávit příjemný sportovní víkend!

Sobotní pohárový závod slibuje velmi kvalitní startovní pole, neboť kvůli nedostatku jiných závodních příležitostí a omezení zahraničních stratů se dá očekávat účast téměř celé naší triatlonové špičky! 

Takže v sobotu se můžete při fandění našim nejlepším leccos přiučit, večer strávit v příjemné společnosti podobně "postižených" kamarádů při vystoupení kapely InAction, a hned v neděli si můžete vše vyzkoušet při OPEN závodě!

Na viděnou v Račicích! :-)

PROPOZICE OPEN

TRIATHLON FEST RAČICE


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing