Servis pro závodníky na akcích zařazených do seriálu Můj první triatlon

04.12.2017 20:13

Servis pro závodníky na akcích zařazených do seriálu Můj první triatlon

Tam, kde jsem minule skončil, dnes začnu. Součástí všech závodů zařazených do seriálu M1T (zkratka pro Můj první triatlon) bude i servis pro Vás, závodníky. V několika stáncích, které budou tvořit zázemí závodu, se budete moci doslova na poslední chvíli „dovybavit“ tím, co jste doma zapomněli, nebyli si jisti výběrem anebo třeba nikde jinde nesehnali.

Jednoduše se budete moci spolehnout na to, že zde seženete například sportovní výživu na daný závod, pás na číslo, plaveckou čepičku, plavecké brýle, závodní oblečení, neopren nebo další vybavení. Součástí servisu bude i poradenství týkající se vybavení a vůbec všeho, co s triatlonem souvisí. K dispozici bude i kolekce nesoucí logo Czechtriseries a produkty značky Atex v českých národních barvách a doplňky, které máte možnost si prohlédnout na eshopu ČTA.

Pro závodníky, kteří absolvují svůj skutečně první triatlonový start, bude na většině závodů připravena i řada speciálních akcí, o kterých Vás budeme postupně informovat. K dispozici vám budou zdarma např. cyklistické láhve naplněné iontovým nebo energetickým nápojem, energetické gely a tablety proti křečím, dále Vám zdarma nabídneme silikonové plavecké čepičky a další vybavení. V neposlední řadě se budete moci těšit na spoustu speciálních slevových akcí na potřebné závodní i tréninkové triatlonové vybavení.

Závody, které jsou součástí seriálu M1T jsme vybírali velmi pečlivě. Jedná se o závody, které jsou mezi závodníky velmi oblíbené a často mají dlouhou tradici. Je to spojeno i se zkušenostmi organizačních týmů, které závody zajišťují. Máme u nich totiž jistotu, že vše proběhne, jak má a vy budete spokojeni. Jediný stres, který vás na závodě potká, tak bude jen ten váš předzávodní. Co sice neovlivníme, bude počasí. Ale nemáte se i tak čeho bát, budeme mít pro Vás připravené zázemí a budeme tu pro Vás, abychom Vám pomohli se „dovybavit“ buď na chladnější počasí, nebo na extrémně teplé až spalující klima.

Kalendář závodů M1T nebude jen o triatlonech. Součástí seriálu, který bude velmi rozsáhlý a doslova pokryje celou sezonu, bude i aquatlon (kombinace plavání a běhu s časovým odstupem těchto dvou disciplín) a závody duatlonové (souvislá kombinace běhu, cyklistiky a dalšího běhu). Zatímco aquatlon se dá brát jako součást přípravy na první triatlon, duatlon je určen všem těm, kteří jsou především plaveckými začátečníky a v prvním roce své „triatlonové“ kariéry si nejprve raději vyzkouší pouze duatlon. K triatlonu pak mohou přejít až v roce následujícím, kdy s plaváním zase o něco pokročí.

Když už jsem zmínil plavání, zmíním i plavecké kempy, které po Novém roce připravujeme pod hlavičkou ČTA právě pro ty, u nichž je plavání největší „triatlonovou“ slabinou, nebo se případně teprve začínají učit plavat kraulem. S plaveckým způsobem prsa se triatlon sice absolvovat dá, ale do budoucna a na delších tratích si s ním rozhodně nevystačíte. Nehledě na to, že u většiny triatlonových závodů je použití neoprenu povoleno a v něm se moc prsa plavat nedají.

Kempy budou třídenní a budou probíhat ve sportovním centru v Nymburce. Během těchto tří dnů Vás bude čekat nejen několik opravdu intenzivních (co do plavecké techniky a jejího nácviku) plaveckých lekcí, ale také teorie, videorozbory, ukázky plaveckého posilování a protahování nebo celé řady speciálních plaveckých cvičení pro nácvik a vylepšení vaší techniky plavání. O těchto kempech se dočtete více v dalších článcích na našich stránkách M1T. Přihlašování na kempy již probíhá zde: http://czechtriseries.cz/event/list

Martin Matula


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing