Soutěž o knihu Jak na triatlon s osobním věnováním od Petra Vabrouška

20.10.2017 09:00

Soutěž o knihu Jak na triatlon s osobním věnováním od Petra Vabrouška

Triatlonová sezóna 2017 je u konce, pojďte s námi zavzpomínat a soutěžit o ceny.

Sdílejte s námi vaše letošní zážitky z triatlonových závodů a pošlete nám do 30.11. na Facebook nebo na e-mail info@mujprvnitriatlon.cz akční fotku nebo reportáž z Vašeho triatlonování. Ze všech zaslaných příspěvků odměníme 3 výherce, hlavní cenou je knížka JAK NA TRIATLON s osobním věnováním od Petra Vabrouška!

 


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing