Soutěž o zájezd na Světový pohár do Karlových Varů je ukončena, vítězem je Michal Schmidt

18.08.2017 19:00

Soutěž o zájezd na Světový pohár do Karlových Varů je ukončena, vítězem je Michal Schmidt

18. 8. 2017 - S projektem Můj první triatlon se vyplatí soutěžit. Po několik měsíců měli uchazeči o hlavní cenu možnost zasílat fotografie ze svých prvních triatlonů a splňovat další podmínky soutěže. Na pomyslný trůn vítěze této soutěže vystoupal nakonec MIchal Schmidt, který si okusil na Hompan triatlonu v Nechranicích jaké to je protnout poprvé cílovou pásku v triatlonu. Jak se k tomuto ocenění Michal dostal a co vyhrál ?

Soutěže o zájezd na Světový pohár do Karlových Varů 1. - 3.9. 2017 byla jedním z magnetů naší první road show s projektem Můj první triatlon kolem celého Česka a přitáhla pozornost stovek uchazečů,“ konstatoval hlavní koordinátor projektu Jan Plachý a dodává: "Kromě zaslání fotky ze svého prvního triatlonu museli kandidáti vyplnit anketu a lajkovat naší Facebokovou stránku. Jsem potěšen z hojné účasti v soutěži i z toho, jakou měl po sdělení výhry Michal Schmidt radost."

V užším finále 7 uchazečů o hlavní cenu získal Michal Schmidt nejvíce (celkem 163) hlasů v podobě "lajků" jeho fotografie ze závodu. Může se nyní těšit na: 

- hotelový voucher pro 2 osoby na 2 noci se snídaní ve vybraném hotelu v Karlových Varech 
- VIP vstupenky na závod Světového poháru v neděli 3.9.
- volné startovné do závodu pro veřejnost AGE GROUPS 2.9.
- zdarma členství v ČTA pro rok 2018

Těšíme se na to, jaké si Michal odnese zážitky z pobytu v Karlových Varech, připravujeme s ním exklusivní interview, které v září zveřejníme na našem webu www.mujprvnitriatlon.cz.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing