Stánek Můj první triatlon bude o víkendu 1.-3.9. i v Karlových Varech

30.08.2017 08:00

Stánek Můj první triatlon bude o víkendu 1.-3.9. i v Karlových Varech

30. 8. 2017 - Pořadatelé City Triathlon Karlovy Vary oznámili oficiální program triatlonového víkendu, který nabízí sportovní i společenské vyžití pro všechny generace. Kromě triatlonových závodů různých věkových i výkonnostních kategorií se můžou účastníci a návštěvníci těšit třeba i na páteční zážitkový Night Run nebo sobotní koncert kapely Poetika.

Celá akce začne již v pátek 1.9. závodem žáků a žákyň, které se uskuteční na koupališit Rolava a jsou také zařazeny do Českého poháru. Večer odstartuje již tradiční a populární City Night Run, který je vhodný i pro rodiny s dětmi a nabízí pohodovou vzdálenost po rovině centrem města o délce 3 km. Startovné činí pouze Kč 200,- a je možné se přihlásit nejpozději hodinu před startem.  

Sobotní program 2.9. zahájí ti nejmenší, již v 10 hodin je start BABYDUATHLONU neboli disciplíny v pořadí běh-kolo-běh. Odpoledne bude věnované hobíkům a prvním triatlonistům neboli AGE GROUPS, kteří si to rozdají na tratích 0,7 km plavání - 20 km cyklistika - 5 km běh ve dvou startovních vlnách. Ve 14:30 strartují junioři, dorost a kategorie 20-39 let, od 17:00 se na start postaví ti věkově starší +39 let a také populární štafety. Celodenní program uzavře od 20 hodin koncert skupin Poetika.

Neděle bude ve znamení triatlonové elity. Karlovy Vary zařadila mezinárodní triatlonová unie ITU poprvé do kalendáře závodů Světového poháru letos, čeká nás tedy v lázeňském městě velký triatlonový svátek. Startovní listina má hned několik zvučných zahraničních jmen, stejně tak se na start postaví česká triatlonová elita, pro našeho reprezentanta Přemka Švarce to bude dle jeho slov derniéra na okruhu SP. Eliťáci si dohromady rozdělí prize money ve výši 60.000 USD, závody bude v neděli přenášet přímým přenostem Česká televize.

Těšte se mimo jiné i na živý vstup a rozhovor s vítězem naší soutěže Můj první triatlon Michalem Schmidtem, který letos dal svůj první triatlon na Hopmanovi a bude patřit mezi pozvané hosty do živého vysílání.

Celý víkendový program je ke stažení ZDE.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing