Start seriálu závodů Můj první triatlon

17.04.2018 12:43

Start seriálu závodů Můj první triatlon

Již tuto sobotu 21. dubna 2018 startuje seriál závodů M1T pod hlavičkou České triatlonové asociace.

Prvním závodem v kalendáři je příprava na triatlon v podobě MČR v aquatlonu v Praze na Chodově.

Aquatlon kombinuje plavání v krytém bazénu společně s během. V Praze na distancích 0,4km plavání a 5,2km běh. Běžecká část se startuje s odstupy, které se vytvoří během plavecké části závodu.

V zázemí závodu naleznete i stánek M1T, kde budou k dispozici rady týkající se tréninku, závodů, materiálního vybavení atd. Dále budete mít možnost se dovybavit jak materiálem na konkrétní závod, tak i na nadcházející triatlonovou sezónu.

Více informací a kompletní kalendář závodů spadajících do seriálu M1T naleznete zde:

ODKAZ


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing