Startuje další ročník plavecko-běžeckých kempů pro mládež

16.10.2019 23:31

Startuje další ročník plavecko-běžeckých kempů pro mládež

Na základě velkého zájmu o mládežnické kempy, které ČTA pořádala v uplynulých letech, jsme připravili pro všechny zájemce jejich pokračování i v roce 2020. Kempy budou vedeny trenéry ČTA a specialisty na plaveckou a běžeckou přípravu, které využívají pro své elitní kempy i reprezentační výběry ČTA.

Kempy jsou určeny pro všechny zájemce, kteří mají alespoň částečnou zkušenost s triatlonem, resp. plaváním, tj.  jsou schopni uplavat souvisle minimálně 200 m způsobem kraul a uběhnout souvisle 12 min.

Kempy však nebudou jen o tréninku techniky a jejím zdokonalování, ale také o možnosti na tréninkových jednotkách ukázat co v kom je (myslíme nyní talent a sportovní nadání vč. nadšení pro sport). Třeba se někdo ukáže v natolik dobrém „světle“, že si ho některý trenér výběru ČTA „všimne“ a naváže s ním hlubší spolupráci v rámci svého výběru, či se v triatlonu začne angažovat na intenzivnější úrovni. Každopádně půjde hlavně o sportovní trénink zajímavou formou, aby si každý nejen naplnil sportovní stránku kempu, ale aby si to parádně celkově i užil!

První kemp, který je situován do Sportovního centra Brandýs nad Labem, je primárně určen pro žákovské kategorie. Uskuteční se v termínu 22. – 24. listopadu (víkend). Cena kempu je stanovena na 1 500 Kč. Kemp je spolufinancován (podpořen) rovněž z rozvojového programu mládeže ČTA.

Možnost přihlášení a základní informace naleznete zde.


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing