Studium pro získání licence trenéra triatlonu I. třídy

28.05.2019 11:50

Studium pro získání licence trenéra triatlonu I. třídy

V dalším běhu trenérské školy pro získání licence 1. třídy bude, jak již bylo dříve avizováno, otevřena rovněž specializace triatlonu.

Informace o studiu trenérské školy je možné vyhledat zde: https://ftvs.cuni.cz/FTVS-2198.html . Nezbytnou podmínkou pro případné nahlášení ke studiu je držení platné licence trenéra triatlonu II. třídy.

Přihlášení je možné ve dvou krocích:

1. krok: informovat sportovního ředitele o zájmu o studium (schválení a potvrzení držení licence II. třídy)

2. krok: oficiální přihlášení skrze elektronický formulář na TŠ FTVS UK (včetně splnění požadovaných podmínek)

 Přihláškahttps://is.cuni.cz/studium/prijimacky/index.php?do=kurzy&zobraz=1&ffak=11510&fkod=&fkeywords=&zobraz=Zobraz

Držení licence I. třídy, kterou můžete tímto studiem získat, bude nezbytnou podmínkou pro možnost ucházet se v dalších obdobích o posty reprezentačních trenérů či vedoucích trenérů triatlonových akademií. Tato skutečnost vychází i z metodiky a pravidel MŠMT a nebude možné je nesplňovat.  

Pokud tedy o práci u týmů ČTA v budoucnu třeba uvažujete, prosím, abyste mysleli i na nutnost dosáhnout nejen vysoké odborné praktické zdatnosti (trenérské praxe), ale i rovněž potřebného vzdělání v podobě držení licence trenéra triatlonu I. třídy.  Možnost přihlášení je do konce měsíce května!


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing