Tipy a rady od FILIPA OSPALÉHO - dnes 28.7. v 18:00 na našem stánku v EXPO CHALLENGEPRAGUE!

28.07.2017 14:50

Dnes v pátek 28.7. se v 10 hodin otevřely brány EXPO CHALLENGEPRAGUE 2017. Najdete zde kolem 20 vystavovatelů, náš stánek Můj první triatlon nelze přehlédnout. Pokud jste účastník zítřejšího závodu a registrujete se dnes nebo jste divák či zvědavý fanoušek, navštivte nás a soutěžte o krásné modré tričko s nápisem JSEM TRIATLONISTA.

A jako lákadlo navíc bude dnes od 18:00 - 18:30 hodin na našem stánku skvělý český triatlonový reprezentant a ambasador víkendové akce v Praze FILIP OSPALÝ. Neváhejte se stavit pro podepsanou autogramovou kartičku, společnou fotografii nebo si jen tak přijďte s Filipem poklábosit nejen o triatlonu, tahle příležitost stojí za to!

Samotný start závodu pro hobbíky CHALLENGETRY-ATHLON je naplánován na sobotu 29.7. v 8:30, medailový ceremoniál těch nejlepších uvidíme ca. v 10:30 dopoledne.  

Budeme fandit všem!

Váš team M1T :)


Partneři

     

                         Partneři     

            

           


Akce

S ohledem na aktuální situaci Vám zatím bohužel nemůžeme doporučit příliš mnoho příležitostí ke startu. Ale to neznamená, že byste na svůj cíl a záměr, vyzkoušet si triatlon, měli rezignovat! Sledujte aktuální informace zde i na serveru triatlon.cz. Aktuální termínovku najdete na czechtriseries.cz

Zde na stránkách M1T najdete spoustu užitečných informací, jak se připravovat i v domácích a velmi omezených podmínkách! Držíme Vám palce!

O nás

MŮJTR1ATLON je oficiální projekt České triatlonové asociace, který otevírá brány pro nové zájemce o triatlon. Zkuste si letos svůj první aquatlon, duatlon nebo triatlon, ať už ve štafetě nebo na vlastní pěst. Zažijte novou dávku adrenalinu, vyberte si některý z našich doporučených závodů a dejte si svůj první závod jako novou výzvu pro letošní rok.

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem
           

Nahoru ↑

© 2021, Česká triatlonová asociace – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing